начало

Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание

Улична регулация

Казуси за недвижими имоти


Улична регулация

Мнениеот bojanski » 08 Мар 2024, 13:41

Здравейте. Имам имот пред който е предвидено да се приложи улична регулация. В момента, преминавам през зелени площи с автомобила си, както и пеша за да имам достъп до имота си. Въпросът ми е как мога да разбера тази улична регулация кога ще бъде приложена, кога ще се изгради улица пред имота ми, мога ли да изискам информация от общината по местоживеене (Надежда) и мога ли да предявявам някакви претенции за това, че до момента нямам изградена улица? Имотът е наследствен в заварено положение, не зная до момента защо живущите не са поискали разяснение от някъде.
bojanski
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Сеп 2023, 14:42

Re: Улична регулация

Мнениеот guest1 » 23 Апр 2024, 11:41

bojanski написа:Въпросът ми е как мога да разбера тази улична регулация кога ще бъде приложена, кога ще се изгради улица пред имота ми, мога ли да изискам информация от общината по местоживеене (Надежда) и мога ли да предявявам някакви претенции за това, че до момента нямам изградена улица?

Симеон Сакскобургготски беше казал:
Като му дойде време!
Човек винаги може да се държи добре с онези, които са му безразлични.
Оскар Уайлд, „Портретът на Дориан Грей“

Това е само мнение, не сте длъжни да се съобразявате с него.
guest1
Активен потребител
 
Мнения: 2255
Регистриран на: 07 Май 2021, 01:34


Назад към Имотни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 65 госта


cron